نمایندگی ال جی
نمایندگی ال جی

تعمیرات تبلت ال جی

رکز تعمیرات تبلت ال جی با تکیه بر تخصص و تجربه چندین ساله کارشناسان خویش موفق به ارائه بالاترین سطحی کیفی خدمات گشته است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، توانسته است رضایت تمامی کاربران این برند را کسب نماید. نمایندگی ال جی در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران خویش، گزینش نیروهای انسانی فعال در واحدهای تعمیرات را پس از آنالیزهای بسیار به سرانجام رسانده و متخصصان این بخش را صرفاً پس از طی دوره‌های فنی و نظری به همکاری فراخوانده است.

 

از همین روست که مهندسان مرکز تعمیرات تبلت ال جی به تمامی مهارتها و تخصص های لازم مسلط بوده و قادر هستند تا با استفاده از جدیدترین متدها و شیوه ها کلیه عیوب ایجاد شده در تبلت های ال جی را رفع و برطرف سازند. موفقیت و پیشروی این مرکز مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی و تأسیس این مرکز اجرایی گشته اند؛ برخی از پارامترهای مذکور عبارتند از: تعهد مرکز تعمیرات تبلت ال جی به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری با گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان مرکز سرویس تبلت ال جی، پیاده‌سازی ضوابط و استانداردهای روز دنیا، رعایت اصل مشتری‌مداری و تعهد به آن و…. .

 

نمایندگی تعمیر تبلت ال جی

نمایندگی تعمیر تبلت ال جی ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این محصول به متقاضیان است. کاربران تبلت های LG می‌توانند با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر تبلت ال جی به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تبلت ها می ‌باشند.

 

تعمیر تبلت LG در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات تبلت به اثبات رسیده است. برخی از این مشکلات این دستگاه که در نمایندگی تعمیر تبلت ال جی رفع می گردند عبارتند از: ویروسی شدن و آلودگی به نرم افزارهای خراب و یا بدافزار، خرابی سیستم عامل، خرابی بخش های مختلف سخت افزار نظیر باطری ها، شکستگی تاچ و ال سی دی، بروز اختلال در تاچ و… . هزینه دریافتی پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع صاحب دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

 

نمایندگی ال جی و واحدهای ارائه دهنده خدمات

کاربران محصولات ال جی LG پیش از اقدام به تعمیر هریک از محصولات در مراکز گوناگون، از مجاز بودن نمایندگی ال جی و تخصص کادر آن مرکز اطمینان حاصل نمایند. این هشدار از آن‌روست که گزارش‌هایی از سوی صاحبان دستگاه‌ها مبنی بر خرابی دوچندان دستگاه‌ آن‌ها (اعم از لوازم خانگی، گوشی‌های تلفن‌همراه و …) پس از تعمیر در مراکز غیرمجاز صورت گرفته است. بعلاوه مشاهده شده که در بسیاری از مراکز غیرمجاز، قطعات دستگاه‌های ال جی LG بی‌هیچ دلیلی با قطعات فِیک و تقلبی تعویض می‌گردد؛ این در حالی است که در غالب موارد نیازی به تعویض قطعه نبوده و دستگاه قادر به ادامه‌ی کار با همان قطعات اورجینال بوده است.

 

تعمیر تبلت ال جی

تعمیرات تبلت ال جی به دلیل ساختار فیزیکی و نرم‌افزاریِ پیچیده‌ی محصولات این شرکت و نیز  با توجه به مدل‌های متفاوت موجود در بازار، یک کار تخصصی است که نیازمند حضور کارشناسان مجرب و خبره می‌باشد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که از تعمیرات تبلت ال جی به صورت خودسرانه و یا در مراکز غیرمجاز که کارشناسان آن‌ها تخصص این کار را ندارند به شدت خودداری نمایید. اجرای تعمیرات تبلت ال جی در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه شما را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد.

 

کاربران گرامی محصولات ال جی به یاد داشته باشند که در صورت بروز هرگونه اختلال جدی در دستگاه های خویش می توانند با مراجعه به نمایندگی ال جی از بالاترین سطح کیفی خدمات برخوردار گردند. تعمیرات تبلت ال جی و انواع بردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون Bga Machine Ersa 550، Clean Room ، PC3000 ،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می گیرد.

 

برطرف کردن انواع مشکلات نرم افزاری تبلت در مرکز تعمیرات تبلت ال جی

بازکردن دو برنامه روی تبلت ال جی که باعث کندی بیش از حد می شود.

تبلت ال جی به اینترنت وصل نمی شود.

تبلت ال جی آپدیت شده و بعد از آپدیت روشن نمی شود.

سوکت شارژ تبلت ال جی آسیب دیده و شارژ نمی کند.

تبلت ال جی شارژ نگه نمی دارد.

باتری تبلت ال جی شارژ نمی شود.

تبلت ال جی در حال اجرای نرم افزار و بازی زیاد داغ می کند.

نور تصویرتبلت ال جی کم شده است.

تبلت ال جی بی ال جییل خاموش می شود.

دوربین تبلت ال جی کار نمی کند.

تبلت ال جی صدا ندارد.

وقتی صدای تبلت ال جی زیاد می شود خش خش می کند.

دکمه پاور تبلت ال جی شکسته و درون دستگاه گیر کرده است.

باتری تبلت ال جی شارژ نمی شود

خرابی سوکت شارژ تبلت ال جی

خرابی کلید پاور تبلت ال جی

ریختن مایعات برروی تبلت ال جی

تبلت ال جی شدیدا داغ می کند

کندی سرعت تبلت ال جی

شکسته شدن صفحه نمایشگر تبلت ال جی

نداشتن خروجی صدا تبلت ال جی

خش خش کردن صدا در خروجی تبلت ال جی

تبلت ال جی آبخورده و روشن نمی شود

تبلت ال جی ضربه خورده و روشن نمی شود

تاچ تبلت ال جی کند عمل کرده و یا اصلا عمل نمی کند.

تعمیرات تبلت ال جی و مقالات مرتبط

مهندسان و کارشناسان تعمیرات تبلت ال جی دوره‌های تخصصی و عمومی خود را زیرنظر اساتید بین‌المللی گذرانده و با پشت سرگذاشتن آزمون‌های علمی و عملی موفق به کسب مدارک بین‌المللی گشته‌اند. شایان ذکر است مدیریت مرکز تعمیرات و سرویس تبلت ال جی به این آزمون‌ها نیز اکتفا نکرده، و به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت، کارشناسان فعال در این مجموعه را ملزم به حضور در «دوره‌های تخصصی تعمیر» ساخته است. دوره‌های تخصصی تعمیر با حضور کارشناسان بین‌المللی و داخلی طی سیکل‌های شش ماهه برگزار می‌گردند.

 

مایندگی تبلت ال جی / تعمیر سخت افزاری تبلت ال جی / تعمیرات سخت افزاری تبلت ال جی / تعمیر تبلت ال جی / تعمیرات تبلت ال جی / تعمیرگاه تبلت ال جی / خدمات پس از فروش تبلت ال جی / نمایندگی تخصصی تبلت ال جی / تعمیر تخصصی تبلت ال جی / تعمیرات تخصصی تبلت ال جی/تعمیرگاه تخصصی تبلت ال جی / تعمیر هارد تبلت ال جی / تعمیرات هارد تبلت ال جی / تعمیر باتری تبلت ال جی / تعمیرات باتری تبلت ال جی / تعمیر باطری تبلت ال جی / تعمیرات باطری تبلت ال جی / تعمیر تخصصی هارد تبلت ال جی / تعمیرات تخصصی هارد تبلت ال جی / تعمیر تخصصی باتری تبلت ال جی / تعمیرات تخصصی باتری تبلت ال جی / تعمیر تخصصی باطری تبلت ال جی / تعمیرات تخصصی باطری تبلت ال جی / تعویض هارد تبلت ال جی / تعویض باتری تبلت ال جی / تعویض باطری تبلت ال جی

نمایندگی ال جی با ایجاد واحدهای تخصصی مرتبط با تعمیر هر محصول (نظیر واحد تعمیرات موبایل، واحد تعمیرات لپ تاپ، واحد تعمیرات تبلت و ….)  فضایی فراهم کرده که در آن رفع تمامی عیوب و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری تولیدات ال جی امکان‌پذیر گشته است. از آنجا که بخش عمده ای از اشکالات رایج ایجاد شده در دستگاه های هوشمندِ شخصی نیاز به حضور کارشناس تعمیر ندارد و کاربر با اندکی آشنایی می‌تواند، به دست خود، اختلالات ایجاد شده در دستگاه را رفع و برطرف نماید، کارشناسان این مرکز درصدد برآمدند تا با تدوین مقالاتی، راهنمای کاربران در رفع چنین اشکالاتی باشند.

 

خدمات تخصصی تعمیرات تبلت ال جی

حل مشکلات شارژ نشدن و تخلیه شارژ و شارژ کاذب تبلت ال جی

حل مشکلات تبلت هایی که روشن می شوند و تصویر ندارند

حل مشکلات تبلت های ال جی که شارژ نمی شوند

حل مشکلات تبلت های ال جی که شارژ خالی می کنند

برطرف کردن مشکلات تبلت های ال جی که وای فای آن ها از کار افتاده است

حل مشکلات تبلت های ال جی که بلوتوث آنها کار نمی کند

تعویض تخصصی تاچ و ال سی دی تبلت ال جی

تعویض باطری و انتخاب باطری های مناسب تبلت ال جی

تعویض تخصصی انواع کانکتورهای مختلف تبلت ال جی مانند کانکتور سیم کارت،RAMو…

تعویض انواع چیپ و قطعات SMD تبلت ال جی

رفع مشکلات مدارTX تبلت ال جی

رفع مشکلات مدار پاور و تغذیه تبلت ال جی

حل مشکلات تبلت های ال جی که دوربین آنها از کار افتاده

برطرف کردن مشکل شناسایی نشدن سیم کارت در تبلت های ال جی

حل مشکل ضربه خوردن و روشن نشدن تبلت ال جی

رفع مشکل تبلت های ال جی که ضربه خورده و تصویر ندارند

حل مشکل زود خالی شدن باتری تبلت ال جی

حل مشکل کند شدن تاچ یا عمل نکردن آن در تبلت ال جی

برطرف کردن مشکلات کم نور شدن تبلت ال جی

برطرف کردن مشکلات مدارات کیبرد و اسپیکر و بازر و میکروفن و … در تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد دوربین تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد مموری کارت تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد ویبره تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد تاچ تبلت ال جی

حل مشکلات ال سی دی تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد بلوتوث تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد USB تبلت ال جی

رفع عدم کارکرد و شناسایی سیم کارت تبلت ال جی

رفع مشکلات آنتن دهی و شناسایی نشدن شبکه تبلت ال جی

رفع مشکلات مدارRX تبلت ال جی

احیاء انواع چیپست CHIPSET تبلت ال جی

برطرف کردن انواع مشکلات نرم افزاری تبلت در نمایندگی ال جی

مشکل NO WIFI /مشکل CAMERA NOT DETECTED/مشکل NO RECIVE RADIO/مشکل NO BOOT/مشکل NO BT/مشکل NO SP/مشکل NOT CHARGING/مشکل SIM NOT VALID/مشکل CONTACT SERVICE/مشکل AUTO RESET/مشکل NO DATA DISPLAY/مشکل White screen after the error is a weak battery/

مشکل memory card not detected/مشکل Vibration does not work/مشکل Speakers not working/مشکل The keyboard does not work/مشکل The Touch does not work/مشکل NO MICsku_194250_1/مشکل NO LITE/مشکل NO DISPLAY/مشکل NO BAZER/مشکل NO CHARGE

برطرف‌سازی مشکلات رایج و متداول تبلت ال جی از جمله :

بازکردن دو برنامه روی تبلت ال جی که باعث کندی بیش از حد می شود./تبلت ال جی به اینترنت وصل نمی شود./تبلت ال جی آپدیت شده و بعد از آپدیت روشن نمی شود./سوکت شارژ تبلت ال جی آسیب دیده و شارژ نمی کند./تبلت ال جی شارژ نگه نمی دارد./باتری تبلت ال جی شارژ نمی شود./تبلت ال جی در حال اجرای نرم افزار و بازی زیاد داغ می کند./نور تصویرتبلت ال جی کم شده است./تبلت ال جی بی ال جییل خاموش می شود./دوربین تبلت ال جی کار نمی کند.

/تبلت ال جی صدا ندارد./وقتی صدای تبلت ال جی زیاد می شود خش خش می کند./دکمه پاور تبلت ال جی شکسته و درون دستگاه گیر کرده است./باتری تبلت ال جی شارژ نمی شود/خرابی سوکت شارژ تبلت ال جی/خرابی کلید پاور تبلت ال جی/ریختن مایعات برروی تبلت ال جی/تبلت ال جی شدیدا داغ می کند/کندی سرعت تبلت ال جی/شکسته شدن صفحه نمایشگر تبلت ال جی/نداشتن خروجی صدا تبلت ال جی/خش خش کردن صدا در خروجی تبلت ال جی/تبلت ال جی آبخورده و روشن نمی شود/تبلت ال جی ضربه خورده و روشن نمی شود/تاچ تبلت ال جی کند عمل کرده و یا اصلا عمل نمی کند.

تعمیرات تبلت LG

نمایندگی ال جی / نمایندگی LG/نمایندگی تبلت ال جی / نمایندگی تبلت LG/نمایندگی رسمی تبلت ال جی / نمایندگی رسمی تبلت LG/نمایندگی اصلی تبلت ال جی / نمایندگی اصلی تبلت LG/نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی / نمایندگی تعمیرات تبلت LG/نمایندگی تعمیر تبلت ال جی/ نمایندگی تعمیر تبلت LG/نمایندگی تعمیرات تخصصی تبلت ال جی / نمایندگی تعمیرات تخصصی تبلت LG/نمایندگی تعمیر تخصصی تبلت ال جی/ /نمایندگی تعمیر تخصصی تبلت LG/نمایندگی خدمات پس از فروش تبلت ال جی/ نمایندگی خدمات پس از فروش تبلت LG/نمایندگی رسمی فروش تبلت ال جی / نمایندگی رسمی فروش تبلت LG/نمایندگی اصلی فروش تبلت ال جی / نمایندگی اصلی فروش تبلت LG/فروش تبلت ال جی با گارانتی اصلی / فروش تبلت LG با گارانتی اصلی/تعمیرات ال جی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad II 10.1 LTE

تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad II 10.1 LTE

تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad II 10.1 LTE تاریخ به‌خوبی نشان می‌دهد که شرکت کره‌ای ال‌جی، هیچ باکی از امتحان و استفاده از ویژگی‌های جدید و عجیب در…
تعمیر تبلت ال‌جی مدل G Pad II 8.0 LTE

تعمیر تبلت ال‌جی مدل G Pad II 8.0 LTE

تعمیر تبلت ال‌جی مدل G Pad II 8.0 LTE تبلت ال‌جی جی‌پد را که به یاد دارید؟ ال‌جی با تولید این تبلت توانست برای بار دیگر به دنیای تبلت‌ها برگردد.…
تعمیر تبلت ال جی اپتیموس پد

تعمیر تبلت ال جی اپتیموس پد

تعمیر تبلت ال جی اپتیموس پد در مدت زمان بسیار کمی که LG Optimus Pad را در اختیار داشتیم توانستیم کمی با آن کار کنیم. تبلتی 8.9 اینچی با سیستم‌عامل…
تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 10.1

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 10.1

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 10.1 اواخر بهار 1393 بود که شرکت کره ای ال‌جی از سری جدید تبلت های خود رونمایی کرد. این تبلت ها LG Gpad…
تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad 8.0

تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad 8.0

تعمیر تبلت ال جی مدل G Pad 8.0 اواخر بهار 1393 بود که شرکت ال‌جی از سری جدید تبلت‌های خود رونمایی به عمل آورد. این تبلت‌ها شامل Gpad 8.0، Gpad…
تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 7.0

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 7.0

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 7.0 اواخر بهار 1393 بود که شرکت کره ای ال‌جی از سری جدید تبلت های خود رونمایی کرد. این تبلت ها LG Gpad…
تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 8.3

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 8.3

تعمیر تبلت ال جی مدل جی پد 8.3 تمرکز ابر کمپانی ال جی بر روی حوزه های مختلف تکنولوژی، صنعتی و حتی ساختمانی در سال های اخیر باعث شده بود…
تعمیر باتری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر باتری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر باتری موبایل ال جی مدل G5 SE H845 برخلاف تمام گوشی‌های جدید بازار، باتری گوشی G5 SE هنوز هم قابلیت تعویض دارد. باتری 3000 میلی‌آمپر ساعتی از جنس لیتیون-یون…
تعمیر نرم افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر نرم افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر نرم افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845 نسخه‌ی جدید رابط کاربری ال‌جی پیشرفت قابل‌توجهی در مقایسه با قبل نداشته است. موردی که جلب‌توجه می‌کند، حذف‌شدن کلید مجازی…
تعمیر سخت افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر سخت افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر سخت افزاری موبایل ال جی مدل G5 SE H845 بر خلاف ال‌جی G5 که در آن از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 820 شرکت کوالکام استفاده شده، در این گوشی به تراشه‌ی…
تعمیر ال سی دی گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ال سی دی گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ال سی دی گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845 اولین موردی که با دیدن گوشی توجه‌تان را جلب می‌کند، کیفیت بالای نمایشگر و قابلیت همیشه روشن‌ماندن است.…
تعمیر ماژول Hi-Fi Plus گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ماژول Hi-Fi Plus گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ماژول Hi-Fi Plus گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845 این ماژول Hi-Fi Plus نام دارد و می‌تواند با استفاده از آمپلی‌فایر داخلی، صدای 24 بیتی تولید کند.…
تعمیر ماژول Cam Plus در گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ماژول Cam Plus در گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر ماژول Cam Plus در گوشی موبایل ال جی مدل G5 SE H845 ماژول Cam Plus علاوه بر اینکه می‌تواند کنترل فیزیکی گوشی را هنگام عکاسی بیشتر کند، کمک می‌کند…
تعمیر دوربین موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر دوربین موبایل ال جی مدل G5 SE H845

تعمیر دوربین موبایل ال جی مدل G5 SE H845 مثل گوشی ال‌جی G4، جذاب‌ترین بخش ال‌جی G5 SE هم دوربین‌هایش هستند. این بخش می‌تواند روی فروش ال‌جی G5 SE تأثیر…
© 2018 LG Company. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour

Please publish modules in offcanvas position.